Opis nieruchomości
=== REZERWACJA! ===
Do sprzedaży prezentujemy Państwu dwupokojowe mieszkanie znajdujące się w wałbrzyskiej dzielnicy Nowe Miasto, przy ulicy Namysłowskiego.
Nieruchomość o powierzchni użytkowej 50,01 m2 zlokalizowana jest w suterenie budynku i składa się z przestronnego pokoju dziennego z widokiem na skwer, ustawnej sypialni, oddzielnej kuchni z oknem, łazienki wraz z toaletą a także przedpokoju. Mieszkanie wymaga remontu, co daje możliwość na przearanżowanie przestrzeni i powrotu do układu z trzema pokojami. Całość nieruchomości ogrzewana piecami gazowymi typu mora, woda ciepła z bojlera elektrycznego oraz przepływowego podgrzewacza w kuchni. Do użytku także komórka pod schodami.
Budynek po remoncie dachu i klatki schodowej, wspólnotą zarządza Miejski Zarząd Budynków.
Eksperci Perfect Home oceniają nieruchomość wymagającą remontu, jednakże podkreślają jej atuty lokalizacyjne.
Polecam i zapraszam na bezpłatną prezentację.
Bezpłatnie pomagamy wybrać najkorzystniejszy kredyt na zakup nieruchomości.
W razie pytań jestem do Państwa dyspozycji pod numerem telefonu: 794 151 121.
Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny, sporządzona jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, zalecamy ich osobistą weryfikację.
Nota prawna
Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.